ДОН
ІППОЧО
Букпортрет
...
Головна » 2016 » Вересень » 26 » VІІ відкриті районні змагання з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді Сокирянського району, приурочені до Всесвітнього Дня тур
15:24

З  23 по 25 вересня 2016 року  на території  дитячого табору « Лісова казка» відбулися VІІ відкриті районні змагання з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді Сокирянського району, приурочені до Всесвітнього Дня туризму. В змаганнях брали участь  учні з навчальних закладів  сіл   Білоусівка, Михалкове, Сербичани, Василівці, Романківці, Вітрянка, Шебутинці. На дистанції «Смуга перешкод» (двійка  - зв’язка змішана та двійка – зв’язка чоловіча) юні спортсмени долали наступні етапи :

Мазур Владислав та Якубина Руслан учні Шебутинецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Ткач Артур та Мегера Марія, учні Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце

Шимоня Вікторія та Ткачук Станіслав, учні Михалківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Олійник Олександр та Злощинський Микола, учні Василівсьої ЗОШ І-ІІІ ст.

І місце

Проданюк Микола та Череватий Максим, учні Михалківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Гандзій Валерія та Пастушок Іван, учні Романківецької гімназії  ім. академіка К.Ф. Поповича.

У конкурсі «Фотознімків» на тему « Туризм- відпочинок, пізнання, спорт» призерами стали учні Василівської, Михалківської ЗОШ І-ІІІ ст.  та Вітрянського НВК .

У конкурсі «Туристської пісні»:

І місце посіла команда учнів  Михалківської ЗОШ І-ІІІст.;

ІІ місце посіла команда учнів  Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце посіла команда учнів Сербичанського НВК.

У загальнокомандному заліку VІІ відкритих районних змагання з техніки пішохідного туризму :

ІІІ місце посіла команда Василівського начального закладу (керівник Зелений В.А.);

ІІ місце посіла команда Романковецької гімназії ім. академіка К.Ф. Поповича (керівник Каруценко В.Т.);

І місце посіла команда Михалківського начального закладу (керівник Соломко О.Ф.)

За результатами змагань переможці нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту РДА.

Переглядів: 418 | Додав: sok | Рейтинг: 5.0/1