ДОН
ІППОЧО
Букпортрет
...
Головна » 2014 » Березень » 5 » районні змагання з баскетболу серед дівчат в залік 69 районної спартакіади школярів
19:14

У суботу 1 березня у спортивній залі Романковецької КДЮСШ (директор Лавський Й.А.) та Романковецької гімназії (директор СтепаненкоВ.М.) відбулися районні змагання з баскетболу серед дівчат в залік 69 районної спартакіади школярів.

В турнірі взяли участь 8 команд ЗНЗ району, які були розподілені на дві підгрупи. До першої увійшли команди ЗОШ I-III ст. с.Вашківці, Романковецької гімназії, Сокирянської гімназії та Корманського НВК. Два перших місця а з ними й путівки до фіналу здобули команди ЗОШ I-III ст. с.Вашківці та Корманського НВК.

До другої підгрупи увійшли команди ЗОШ I-III ст. с.Шебутинці, ЗОШ I-III ст. № 1 м.Сокиряни, Білоувівського НВК та Селищанського НВК. З цієї підгрупи до фіналу потрапили команди ЗОШ I-III ст. с.Шебутинці та ЗОШ I-III ст. № 1 м.Сокиряни.

Фінальний турнір пройшов по коловій системі. Перемогу у всіх зустрічах, а з ними й перемогу в турнірі здобули баскетболістки ЗОШ I-III ст. с.Шебутинці (вчитель Желявський В.В.). Друге місце посіла команда ЗОШ I-III ст. с.Вашківці (вчитель Вамуш А.І.). На третьому – команда ЗОШ I-III ст. № 1 м.Сокиряни (вчитель Козловський О.М.).

Переглядів: 484 | Додав: sok | Рейтинг: 0.0/0