Неділя, 17.12.2017, 18:43
Відділ освіти, молоді та спорту
Сокирянської 
РДA


Вітаю Вас Гість | RSS

Головна
ДОН
ІППОЧО
Букпортрет
...
Головна » 2017 » Квітень » 12 » Районна спартакіада допризивної молоді
21:57
Районна спартакіада допризивної молоді

                                                                 

     11 квітня 2017 року на базі Шебутинецького навчально-виховного комплексу відбулася спартакіада допризивної молоді, в якій взяло участь 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів Сокирянського району (36 учасників).
Змагання проходило з 4 видів програм: стрільба з пневматичної гвинтівки, метання гранати, підтягування, бігу на 100м.
За підсумками змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки І місце посіли допризовники Білоусівського НВК, ІІ місце - Шебутинецького НВК, ІІІ місце - Романковецької гімназії ім. академіка К.Ф. Поповича.
В особистому заліку змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки на І місці - Салем Тимур (Білоусівський НВК), на ІІ місці - Пшеничко Дмитро (Романковецька гімназія ім. академіка К.Ф. Поповича), на ІІІ місці - Бондаренко Юрій (Шебутинецький НВК).
У змаганнях з метання гранати у загальнокомандному заліку перше місце посіли учні Шебутинецького НВК, друге місце - Василівського ЗНЗ, третє місце – Михалківського НВК.
В особистому заліку
з метання гранати на першому місці - Бондаренко Юрій (Шебутинецький НВК), на другому місці - Маланич Вадим (Михалківський НВК), на третьому місці - Романюк Володимир (Михалківський НВК).
У змаганнях з підтягування на перекладині перше місце посіли учні Шебутинецького НВК,друге місце - Василівського ЗНЗ, третє місце - Гвіздівецького ЗНЗ.
В особистих змаганнях
з підтягування на перекладині на першому місці - Тимчук Владислав (Шебутинецький НВК), на другому місці - Денисов Денис (Шебутинецький НВК), на третьому місці - Голяк Олександр (Шебутинецький НВК).
У змаганнях з бігу на 100 м у командному заліку перше місце посіли учні Василівського ЗНЗ, друге - Михалківського НВК, третє - Селищанського НВК.
В особистих змаганнях з бігу на 100 перше місце посів Лєснік Вадим (Василівский ЗНЗ, друге - Ткач Артур (Василівський ЗНЗ), третє -Тимчук Богдан
(Гвіздівецький ЗНЗ).
За підсумками змагань у чотирьох видах програми перше місце посіли учні Шебутинецького НВК(військовий керівник Мафтуляк Володимир Іванович), друге - Василівського ЗНЗ (військовий керівник Ломанчук Іван Георгійович), третє - Михалківського НВК (військовий керівник Романюк Василь Васильович).
Відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації дякує адміністрації Шебутинецького НВК (директор Галак Олена Василівна) за допомогу в організації проведення спартакіади допризивної молоді.

                                                              

                                                               

                                                              

                                                              

                                                              

                                                              

                                                             

Переглядів: 78 | Додав: sok | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
ЗНО
Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz